Filter (365 products)

Hind

0,00 € - 70,00 €

Bränd

Kategooriad

Reset this group

Kogus pakendis

Maitse

Toote vorm

Immuunsüsteem 13 toodet.

Kuvatakse 1–13 toodet (kokku 13)

OstroVit Bacopa Monieri VEGE 90 tab

OstroVit Bacopa Monieri VEGE 90 tab. on kvaliteetne toidulisand, mis sisaldab bacopa ekstrakti, mis on standardiseeritud 50% bakosiidideni. See on vegantoode, mis on saadaval kergesti neelatavate tablettidena, mõeldud inimestele, kes soovivad oma igapäevast toitumist täiendada looduslike ja väärtuslike koostisosadega.

4.9 42

OstroVit Citrulline 210 g Orange

OstroVit Citrulline 210 g on kvaliteetne toidulisand, mis sisaldab tsitrulliinmalaati, samuti tauriini ja vitamiini B6. Sellel on värskendav apelsinimaitse ja see on saadaval mugava pulbri kujul, mis ei sisalda lisatud suhkrut. Toode on mõeldud nii sportlastele kui ka füüsiliselt aktiivsetele inimestele, kes soovivad oma dieeti väärtuslike ühenditega täiendada.

4.9 42

OstroVit Cordyceps VEGE 60 kap

OstroVit Cordyceps VEGE 60 tilka – Vege on kvaliteetne toidulisand, mis sisaldab Hiina korditsepsi ekstrakti, mis on standarditud 40% DER 30:1 polüsahhariidideni. See on vegan toode, mis on saadaval kergesti neelatavate kapslite kujul. See ravim on mõeldud inimestele, kes soovivad täiendada oma igapäevast dieeti väärtuslike looduslike koostisosadega.

4.9 42

OstroVit Piperine 95 VEGE 100 kap.

OstroVit Piperine 95 VEGE 100 kapslid on kvaliteetne toidulisand, mis sisaldab musta pipra puuviljaekstrakti, mis on standardiseeritud 95% piperiinini. See on kergesti neelatava kapsli kujul vegantoode, mis on mõeldud teadlikule tarbijale, kes soovib oma toidule väärtuslikku lisandit.Piperiini allikas – üks toidulisandi portsjon sisaldab 10,55 mg musta pipra puuviljaekstrakti, mis on standardiseeritud 95% piperiini sisaldusega.Sobib taimetoitlastele ja veganitele – toode ei sisalda loomset päritolu koostisosi.

4.9 42

OstroVit Reishi Extract 50 g

OstroVit Reishi Extract 50 g on toidulisand, mis on reishi seente ekstrakti allikas, mis on standarditud 40% polüsahhariidideni. See on lihtsa koostisega ravim, mida toodetakse pulbrina. Toode on loodud teadlikule tarbijale, kes soovib täiendada oma igapäevast toitumist loodusliku päritoluga väärtuslike ühenditega.Üks toidulisandi portsjon annab kehale 600 mg pitseseene ekstrakti, mis on standardiseeritud 40% polüsahhariidideni.Mugav vorm – ravim on pulbri kujul, et seda oleks lihtne täiendada ja see sobib ideaalselt inimestele, kellel on raskusi tablettide neelamisega.

4.9 42

OstroVit White Mulberry VEGE 60 kapslid

OstroVit White Mulberry VEGE 60 kapslid on kvaliteetne toidulisand, mis sisaldab valge mooruspuu lehtede ekstrakti, mis on standarditud 1% 1-deoksünojirimütsiini (DNJ) sisaldusega. See on vegan toode, mis on saadaval kergesti neelatavates kapslites inimestele, kes soovivad täiendada oma igapäevast toitumist väärtusliku ühendiga.

4.9 42

OstroVit Triple Ginseng VEGE 90 капсул

OstroVit Triple Ginseng VEGE 90 kapslid on vegan toidulisand, mis sisaldab viit erinevat taimeekstrakti - Siberi ženšenni juure ekstrakti ja ženšenni juure ekstrakti, ashwagandha juure ekstrakti, guaraana seemne ekstrakti ja musta pipra puuviljaekstrakti. See on saadaval kergesti neelatavate kapslite kujul ja on mõeldud teadlikule tarbijale, kes soovib täiendada oma igapäevast toitumist väärtuslike koostisosadega.

4.9 42

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: