Filter (365 products)

Hind

0,00 € - 70,00 €

Bränd

Kategooriad

Reset this group

Kogus pakendis

Maitse

Toote vorm

Tervislikud maiustused 25 toodet.

Kuvatakse 1–25 toodet (kokku 25)

OstroVit High Protein Ice Cream 400 g...

OstroVit Kõrge valgusisaldusega jäätis 400 g

OstroVit High proteiinisisaldusega jäätis on magustoit, mis on väärtuslik valguallikas. See ilma suhkruta magustoit sobib ideaalselt valgurikkaks värskendavaks joogiks nii kõrge valguvajadusega tarbijatele kui ka sportlastele ja füüsiliselt aktiivsetele inimestele.

4.9 42

OstroVit High Protein Ice Cream 400 g...

OstroVit Kõrge valgusisaldusega jäätis 400 g

OstroVit High proteiinisisaldusega jäätis on magustoit, mis on väärtuslik valguallikas. Toode on saadaval pulbrina kolme hõrgu maitsega, millest saab hõlpsasti valmistada maitsvat jäätist. See ilma suhkruta magustoit sobib ideaalselt valgurikkaks värskendavaks joogiks nii kõrge valguvajadusega tarbijatele kui ka sportlastele ja füüsiliselt aktiivsetele inimestele.

4.9 42

OstroVit High Protein Ice Cream 400 g milky

OstroVit Kõrge valgusisaldusega jäätis 400 g

OstroVit High Protein Ice Cream on väärtuslik valguallikas magustoit, mis ilma lisatud suhkruta on ideaalne valgurikkaks värskendavaks joogiks nii kõrge valguvajadusega tarbijatele kui ka sportlastele ja füüsiliselt aktiivsetele inimestele.

Rikkalik valguallikas – üks portsjon jäätist sisaldab 25 g kõrgekvaliteedilist valku, mis on saadud peamiselt vadakuvalgu kontsentraadist.

4.9 42

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: